עורך דין תעבורה בבאר שבע

משרד עורכי דין תעבורה בבאר שבע ערן עקראוי ושות'
משרד עורך דין תעבורה ערן עקראוי ושות' עוסק בייצוג נהגים בעבירות תנועה.למשרד עו"ד תעבורה בבאר שבע ניסיון עשיר בייצוג נהגים

עורך דין תעבורה בבאר שבע ערן עקראוי ושות' הנו משרד, העוסק אך ורק בדיני התעבורה ומספק קשת רחבה מאוד של שירותים משפטיים החל משלבים הראשונים ולאורך התיק כולו.

המשרד מייצג נהגים נאשמים בעבירות תעבורה שונות, החל מדוחות מסוג בררת קנס ועד לעבירות חמורות כגון תאונות דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון ועוד.

בנוסף למשרדנו מחלקה מיוחדת לטיפול בנהגים אשר הסתבכו עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, כאשר הטיפול ניתן בשיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים והמוכרים ביותר בתחום. כמו כן משרד עורכי דין תעבורה ערן עקראוי מספק את שירותיו בכל רחבי הארץ

כמו כן למשרד אישור מיוחד לייצג חיילים ואנשי קבע, בבית דין הצבאי לתעבורה.

מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם

קצת של משרד עורך דין תעבורה בבאר שבע

נהיגה בשכרות - כתב האישום בוטל!
נהג חדש אשר הואשם בנהיגה בשכרות פנה למשרדנו ולאחר בחינת התיק, משרדנו שכנע את התביעה לחזור בה מכתב האישום
לקריאה לחץ כאן
נהיגה במהירות מופרזת - הסתיים ללא ניקוד!
למשרדנו הגיע לקוח אשר הואשם בנהיגה במהירות מופרזת בדרך בין עירונית - כתב האישום תוקן למהירות 115 ללא נקודות!
לקריאה לחץ כאן

להלן חלק קטן משירותי משרד עורך דין תעבורה בבאר שבע בתחום התעבורה:

מתי צריך לפנות ל- עורך דין לתעבורה בבאר שבע.

בהרבה מקרים ישנם התלבטות האם לפנות לעורך דין תעבורה או לפתור את הבעיה לבד.

כעורך דין תעבורה יוצא לי לא מעט להיות בבית המשפט לתעבורה ולראות אזרחים אשר מנסים להתמודד עם דוחות באופן עצמאי, ולרוב זה נראה שהשופט בהקראה שואל את הנאשם אם הוא מודה או כופר הנאשם טוען ישר כי אם יבטלו לו את הניקוד הוא יודה, ובתי המשפט מסבירים לאותם נאשמים כי נקודות אינם שייכים לבית המשפט אלה למשרד הרישוי ואז האנשים מודים וסופגים את הניקוד, כאשר הרבה מהם אינם מבינים את ההשלכות אשר יכולות להביא לאיבוד הרישיון בהמשך.

מה יכול לעזור עורך דין תעבורה?

לדעתנו אין להקל ראש בשום עבירת תעבורה גם אם לדעתנו היא נראית קלה, היות ויש לזכור כי גם לצד העבירה הקלה ביותר מתווסף ניקוד כאשר כבר ב 12 הנקודות הראשונות הנהג נדרש לעבור קורס בסיסי אשר איננו מאפס את הניקוד כפי שרבים חושבים, וכפי שכבר ציינו אם בעבירות שנראות לנו קלות לא צריך להקל ראש אז בוודאי שבעבירות מסוג הזמנה לדין שם הנהג יכול לאבד את רישיונו לזמן רב.

עורך דין תעבורה הינו עורך דין העוסק אך ורק בדיני תעבורה ולו הידע בחוק בפסיקה ובנהלים של המשטרה, דבר המקנה לו יתרון בהתמודדות מול גורמי האכיפה וכן בניהול התיק עצמו.

יתרונות משרד עורכי הדין ערן עקראוי ושות':

השירות אשר ניתן במשרדנו הינו שירות אישי ודיסקרטי, תוך דגש על מקצועיות וחתירה ללא פשרות להשגת המטרה. למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג נהגים בתיקים מורכבים מזה למעלה מ 10 שנים בתחום. כמו כן השירות במשרד ניתן ישירות על ידי עורך הדין ערן עקראוי והמשרד זמין 24/7 שעות בשבוע.  

 

לייעוץ ראשוני עם עורך דין תעבורה בבאר שבע:

פרטי התקשרות:

 
המשרד זמין 24/7 שעות ביממה
 
בטלפון:072-3970606 

בנייד ישירות לעורך דין פלילי תעבורה: 0525595831

בפקס:04-8438450

עורך דין לדיני תעבורה בבאר שבע וגם ב- בתל אביב

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ

אהבתם דרגו בבקשה

3 דירוגים5/5

אל תפספסו גם:

כתב אישום תעבורה - עו"ד תעבורה ערן עקראוי

כתב אישום תעבורה

כתב אישום תעבורה קיבלת כתב אישום על עבירת תעבורה ?מאמר זה, יסביר מה המשמעות של כתב אישום, מה השלבים אחריו, מה צפוי, מה השלבים

קרא עוד »