עורך דין תעבורה מומלץ – דגשים בבחירת עו"ד תעבורה מומלץ

דגשים בבחירת עורך דין תעבורה מומלץ – מיהו עורך דין תעבורה מומלץ וכיצד ניתן לאתר אותו? 

טיפים לבחירת עו"ד תעבורה מומלץ כאשר אנו מואשמים בביצוע עבירות תעבורה. עורך דין תעבורה מומלץ הוא עורך דין אשר לרוב נזקפת לזכותו עשיה רבה וכן תוצאות מוכחות בבית משפט בתיקי תעבורה.

עורך דין תעבורה מומלץ - עו

לפי ההיגיון הבריא עו"ד תעבורה מומלץ הוא עורך דין אשר לקוחותיו ממליצים עליו ושמו הולך לפניו. כמו כן, במהלך תהליך בחירת עורך דין מומלץ, בהחלט ניתן לשקול פרמטרים שונים בבחירת עורך דין תעבורה עם ניסיון כפי שיפורט בהרחבה במאמר זה.

עורך דין תעבורה מומלץ מיהו?

טיפ ראשון בבחירת עורך דין 

לדעתנו לא ראוי וגם מבחינת אתית נראה כי הדבר אינו נכון שעו"ד תעבורה ירשום על עצמו כי הוא עו"ד תעבורה מומלץ וכו' וכו'. הביטוי אין הנחתום מעיד על עיסתו מקבל משנה חשיבות בפרט כאשר אנו נגשים למלאכת בחירת עורך הדין אשר ייצג אותנו בדו"ח אשר נרשם לחובתו או בתיק בית המשפט. עו"ד תעבורה מומלץ הוא עו"ד אשר לקוחותיו ממליצים עליו בפני חברים, מכרים וכן נהגים אחרים.

כיום בעולמנו המתפתח, ניתן למצוא גם באמצעות חיפוש פשוט המלצות ברשתות החברתיות ובגוגל  על עורך הדין אשר אנו מעוניינים ליטול לצורך ייצוגנו. אמנם המלצות בגוגל הן בגדר כבדהו וחשדהו אך בהחלט יכולות לתת לנו אינדיקציה מיהו עורך הדין ואיזו עשיה נזקפת לזכותו בתחום המשפטי אשר אנו מעוניינים לשכור בו את שירותיו.

אם כן, להמלצות על עורך דין משמעות גדולה ואין להמעיט בערכה, יחד עם זאת, הדרך הטובה ביותר לאתר עורך דין מומלץ היא באמצעות חברים או בני משפחה אשר טופלו על ידיו.

המלצות על משרדנו ברשתות ובגוגל:

ישראל המדהים!תודה על שירות מסור מכל הלב הרבה מעבר למקובל.
מוטי וורנר
07:48 20 Jul 23
עורך דין מומחה לתעבורה. אני ממליץ בחום על המשרד. עזר לי בתיק והשיג תוצאה יוצאת מהכלל.
עו״ד מנחם אברהם
10:39 15 May 22
...ממליץ בחום! הצילו אותי
אופק גולד
09:06 19 Aug 21
עו"ד תעבורה ישראל מזרחי מומלץ בחום. שרות אדיב ומסור , התחשבות במחיר, והעיקר תוצאות מעולות.
Eyal Cohen
06:24 23 Sep 20
Ibrahem Amer
14:44 13 Aug 20
מעולה תודה
אבי בר סיני
19:11 19 Oct 19
שירות אישי וליווי מלא לאורך כל הדרך, והכי חשוב - עבודה מקצועית ומסורה!
Nisim Cohen
11:41 17 Oct 19
מומלץ מאוד, מקצוען אמיתי! שירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. תודה
guy lerman
10:04 17 Oct 19
אין כמונו
ישראל מזרחי
08:50 15 Jun 19
טוב מאוד!מומלצ בחום!
Олег Лихачёв
08:23 12 Dec 18
מעולה מומלץ ביותר
מיכאל חזן
13:38 03 Dec 18
מעולה וטוב
dor akrawi
12:20 30 Nov 18
קיבלתי תוצאה ושירות מעולה
Igor Mihin
19:24 28 Nov 18
מעולה הטוב ביותר
Mikel Suft
19:19 28 Nov 18
עורך דין מצוין לתעבורה שמשיג תוצאות, לא יקרן מדויק וקפדן סבלניעונה על כל השאלות ומלווה את הלקוח לאורך כל הדרך בצורה הכי מנומסת שישמומלץ בחום!
19by84
12:54 18 Nov 18
תותח על ממליץ מאוד
Abo Seaf
07:59 18 Nov 18
מומלץ מאוד!!!
einat gilady
04:43 28 Jan 18
sasha Polnaryov
23:10 27 Jan 18
אורטל אלוש
21:56 27 Jan 18
עו'ד תותח !!
Roman Skubi
21:45 27 Jan 18
מעולה שירות מעל המצופה
לירון סימאנא
17:15 10 Apr 17
שרות מעלה
עמיר עקראוי
17:09 10 Apr 17
מומלץ
שלום בן חור
09:27 09 Apr 17
תותח
Emanuel Azrzar
21:58 01 Apr 17
מעולה תותח על
מוטי קשני
07:21 15 Oct 16
עזר מאוד
בתיה אוסטרייכר
15:30 08 Oct 16
מעולה תודה לך
בתיה אוסטרייכר
15:16 08 Oct 16
מעולה
תמי אוסטרייכר
08:50 04 Aug 16
שירות מעולה ותוצאות מדהימות
gan noale
10:23 15 Aug 14

כמו כן, הנכם מוזמנים לבקר בדף המלצות של משרדנו >> המלצות

טיפ שני לבחירת עו"ד תעבורה מומחה בתחומו 

דיני התעבורה הינם תחום רחב מאוד בתוך המשפט פלילי ונדרש מעורך דין לתעבורה ניסיון רב בתחום הן מבחינה פרוצדורלית (סדרי הדין) והן מבחינה מהותית.

למשל, לקוח הגיע למשרדנו עם כתב אישום המייחס לו נהיגה בשכרות לאחר שטופל ע"י עורך דין אחר אשר הציע לו לסיים את התיק המשפטי בהסדר של שישה חודשי פסילת רישיון נהיגה בפועל. לכאורה על פניו לאוזן

עוד תעבורה מומלץ ישראל מזרחי - עו

בלתי מקצועית נראה כי מדובר בהסדר טיעון משמעותי המקל באופן משמעותי עם הנאשם.

אולם בחינה מדוקדקת של התיק לימדה כי ישנו כשל מהותי בתיק אשר אמור להביא לביטולו ואין כל סיבה להסכים לפסילת רישיון נהיגה לתקופה של חצי שנה. כשל זה לא היה עומד במבחן בית המשפט ובסופו של יום אילו הייתה התביעה המשטרתית מתעקשת לנהל את התיק ככל הנראה הייתה מקבלת זיכוי.

המלצתנו היא כי לפני שמחפשים עו"ד תעבורה מומלץ לבחור עורך דין בעל ניסיון עשיר בטיפול בסוג עבירות תנועה אשר לו ניסיון וידע בתחום. לצורך העניין נניח ומדובר באירוע של תאונת דרכים יש לשים לב כי בטיפול במקרה זה יש הבחנה ברורה בין המישור האזרחי לבין המישור הפלילי. עורך דין המתמחה בדיני תעבורה במובן האזרחי לרוב לא יהיה לו ניסיון והתמחות בדיני תעבורה במובן הפלילי.

מדוע טיפ זה חשוב? בהשוואה לעולם הרפואה כמו שלא ניקח רופא עיניים כאשר ישנה בעיה הדורשת התמחות ברפואת עור כך לא ניתן לשכור שירותיו של עורך דין המתמחה בדין האזרחי כאשר מדובר בעבירה הדורשת בקיאות בסדר דין פלילי עם התמחות בדיני תעבורה.

איך נדע אם לעורך דין תעבורה יש ניסיון בתחום דיני התעבורה?

ישנם לא מעט עורכי דין מוכשרים הבקיאים בעולם המשפט ומתמחים בנישות משפטיות מורכבות וסבוכות. כאשר אנו מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין לטיפול בתיק תעבורה כזה או אחר עלינו לבדוק לעומק מהו ניסיונו של עורך הדין וכישוריו בהתמחות בדיני תעבורה. יש לזכור כי כל תחום בעולם המשפטי הוא עולם ומלואו וקשה מאוד להתמקצע במספר תחומים שונים היות והפסיקה בכל תחום ותחום משתנה חדשות לבקרים.

מעבר לכל מה שנאמר לעייל יש לזכור כי בראש ובראשונה עורך הדין מתעסק עם אנשים לכן יש לקחת בחשבון זמינות של אותו עורך הדין, יחס אישי וכדומה.

למרות כל האמור לעייל ניתן להבין כי אין פורמולה מנצחת בבחירת עורך דין תעבורה מומלץ.

לכן, יש לשים לב לדגשים ולטיפים אשר הבאנו לעיל בבחירת עורך דין תעבורה עם ניסיון אשר יטפל בתיק באולם בתי המשפט לתעבורה ובמגוון עבירות תעבורה כגון , מהירות מופרזת, נהיגה ללא מלווה, ב- תאונת דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בפסילה וכן בכל עבירת תנועה חמורה בה הואשמנו או הליכים מנהליים, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

 

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים
או חייגו: 072-3933999

 

איך עורך דין תעבורה יעזור לכם עם עבירות:

ניתן לחלק דוחות לשני סוגים עיקריים:

דוחות מסוג ברירת משפט עם ניקוד –

בדין דוחות אלו ניתן לבקש להישפט תוך 90 ימים ממועד קבלת הדו"ח. דוחות מסוג זה יכולים להירשם בגין ביצוע העבירות הבאות:

  • דיבור בטלפון בזמן נהיגה
  • אי חגירת חגורת בטיחות בזמן נהיגה
  • נסיעה באור אדום
  • נסיעה על המדרכה או בשוליים
  • ועוד ועוד

דוחות מסוג הזמנה לדין –

במקרה של דו"ח מסוג הזמנה לדין נקבל כתב אישום והזמנה לדין בבית משפט לתעבורה. דוחות אלו הם חמורים יותר מדוחות ברירת משפט. דוחות מסוג זה יכולים להיות:

  • נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים
  • אי ציות להוראת שוטר
  • תאונות דרכים – עם נזק לרכוש או לגוף
  • נסיעה במהירות מופרזת, בדרך בין עירונית 50 קמ"ש מעל המותר ובדרך עירונית 40 קמ"ש מעל המותר

דרך הטיפול בדוחות –

בדוחות מסוג ברירת משפט עורך הדין המומלץ יצלם חומרים נוספים אשר לא מקבלים במעמד רישום הדו"ח ולאחר מכן יכין רשימת כשלים מפורטת כלומר ליקויים העלים מהדו"ח. לאחר הכנת דו"ח הליקויים, יוחלט על קו ההגנה הרצוי להמשך ניהול המשפט. קו הגנה בהקשר זה יכול להיות ניהול משפט במטרה להביא לזיכוי הנאשם או הגשת בקשה רלוונטית לביטול הדו"ח או חתירה להגיע להסדר טיעון מקל כגון שינוי סעיף העבירה עם הניקוד לסעיף חיקוק ללא ניקוד.

כאשר מדובר בדו"ח מסוג הזמנה לדין, בדומה לדו"ח ברירת משפט, עורך הדין יצלם את החומרים הרלוונטיים מהתביעה המשטרתית או הפרקליטות ויערוך דו"ח כשלים. לאחר סיום הדו"ח, יקבע פגישה במשרדי התביעה במטרה להביא לביטול הכתב אישום או להגיע להסדר טיעון מקל כגון ללא פסילה וללא ניקוד.

דרך הטיפול בדוחות - עו

דוגמה להסדר בתיקים מסוג הזמנה לדין –

בתיק שכרות נשאף לשנות את סעיף החיקוק של נהיגה בשכרות שבו קיימת חובת פסילה מנמלית של שנתיים פסילה לסעיף קל יותר של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים. שינוי סעיף העבירה במקרה זה יסייע לנהג לשמור על רישיון הנהיגה שלו לטווח הארוך מעבר לפסילה שתוטל עליו על ידי בית המשפט.

דוגמה להסדר טיעון בדוחות מסוג ברירת משפט עם ניקוד –

נניח נהג מקבל דו"ח על שימוש בטלפון בזמן נהיגה. מדובר בדו"ח עם 8 נקודות וכן 1,000 ש"ח קנס כספי. במקרה זה, נשאף לשנות את סעיף דיבור בטלפון לסעיף קל ללא ניקוד שעניינו עבירת אי החזקת הגה בשני ידיים.

 

סיכום מיהו עו"ד תעבורה מומלץ:

ישנם הרבה עורכי דין טובים ומוכשרים וישנם גם עורכי דין לתעבורה מומלצים וטובים אולם לפני כן, כלל מספר 1 הוא לברר מה הם כישוריו של עורך דין תעבורה פרטי אותו אנו מעוניינים לשכור ומהו ניסיונו. יש לזכור כי כל תחום בעולם המשפטי הוא עולם ומלואו וקשה מאוד להתמקצע בכמה וכמה תחומים שונים היות והפסיקה בכל תחום ותחום משתנה חדשות לבקרים ודורשת התעדכנות מעת לעת.

כמו כן, מעבר לכל מה שנאמר במאמר זה יש לזכור כי בראש ובראשונה עורכי הדין מתעסקים עם אנשים / מופיעים בבית המשפט  לכן יש לקחת בחשבון את זמינות של אותו עורך הדין, יחס אישי וכדומה. קראו גם על – קראו גם מאמר – מחיר עורך דין תעבורה.

ומכל זאת ניתן להבין כי אין נוסחה אחת בבחירת עורך דין תעבורה מומלץ דגשים בבחירת עו"ד תעבורה מומלץ ומשכך יש לשים לב לדגשים ולטיפים אשר הבאנו לעיל בבחירת עו"ד תעבורה בעל ניסיון.

עשיתם עבירת תעבורה? קיבלתם דו"ח תנועה עם ניקוד או קיבלתם כתב אישום והזמנה לדין? זכרו כי באמצעות טיפול משפטי ראוי והולם בהחלט ניתן לסייע לכם לצאת מזה ולשמור על רישיון הנהיגה שלכם. הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו העוסק בתחום התעבורה שנים רבות לצורך התייעצות ראשונית ללא התחייבות.

משרדנו מספק שירותים משפטיים לדיני תעבורה בכל רחבי הארץ. ניתן ליצור עמנו קשר בכל אחד מאמצעי התקשורת באתר האינטרנט שלנו ואנו נשמח לעזור.

רוצים להכיר אותנו עוד? מוזמנים להיכנס לעמוד >> אודותינו.

רוצים לקרוא אלפי מאמרים מקצועיים בדיני תעבורה? כנסו >> מאמרים.

אזהרה: בכל מקרה לפני כל פעולה משפטית יש לפנות  ייצוג משפטי לעורכי דין / לפנות לעורך דין תעבורה, ואין הכותב אחראי על שום נזק מכל סוג אשר ייגרם לעושה שימוש במאמר זה ולפני כל פעולה יש לפעול לפי הנחיות שניתנו ע"י עו"ד תעבורה, בייעוץ פרטני.

לשיתוף לחצו:
במאמר זה עסקנו ב-
קצת על המשרד:

למשרדנו ניסיון עשיר ורב בטיפול בתיקי תעבורה מורכבים ופשוטים כאחד. צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בדיני תעבורה בלבד וכן בעלי מקצוע נוספים המסייעים להם להעניק שירות מקצועי ומשפטי לקהל לקוחותינו.

אודות המחבר:
עו"ד ערן עקראוי

עורך דין תעבורה ונוטריון ערן עקראוי הינו עורך דין בעל משרד פרטי העוסק בדיני תעבורה למעלה מ 14 שנים וכיהן בעבר כמ"מ יו"ר ועדת בית משפט לתעבורה בלשכת עורכי הדין בישראל וכיום מכהן כיו"ר ועדת המרב"ד המחוזית בלשכת עורכי הדין.

למידע נוסף 

עוד בנושא:
ממליצים:
4.9
ישראל המדהים!תודה על שירות מסור מכל הלב הרבה מעבר למקובל.
מוטי וורנר
07:48 20 Jul 23
עורך דין מומחה לתעבורה. אני ממליץ בחום על המשרד. עזר לי בתיק והשיג תוצאה יוצאת מהכלל.
עו״ד מנחם אברהם
10:39 15 May 22
...ממליץ בחום! הצילו אותי
אופק גולד
09:06 19 Aug 21
עו"ד תעבורה ישראל מזרחי מומלץ בחום. שרות אדיב ומסור , התחשבות במחיר, והעיקר תוצאות מעולות.
Eyal Cohen
06:24 23 Sep 20
Ibrahem Amer
14:44 13 Aug 20
מעולה תודה
אבי בר סיני
19:11 19 Oct 19
שירות אישי וליווי מלא לאורך כל הדרך, והכי חשוב - עבודה מקצועית ומסורה!
Nisim Cohen
11:41 17 Oct 19
מומלץ מאוד, מקצוען אמיתי! שירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. תודה
guy lerman
10:04 17 Oct 19
אין כמונו
ישראל מזרחי
08:50 15 Jun 19
טוב מאוד!מומלצ בחום!
Олег Лихачёв
08:23 12 Dec 18
מעולה מומלץ ביותר
מיכאל חזן
13:38 03 Dec 18
מעולה וטוב
dor akrawi
12:20 30 Nov 18
קיבלתי תוצאה ושירות מעולה
Igor Mihin
19:24 28 Nov 18
מעולה הטוב ביותר
Mikel Suft
19:19 28 Nov 18
עורך דין מצוין לתעבורה שמשיג תוצאות, לא יקרן מדויק וקפדן סבלניעונה על כל השאלות ומלווה את הלקוח לאורך כל הדרך בצורה הכי מנומסת שישמומלץ בחום!
19by84
12:54 18 Nov 18
תותח על ממליץ מאוד
Abo Seaf
07:59 18 Nov 18
מומלץ מאוד!!!
einat gilady
04:43 28 Jan 18
sasha Polnaryov
23:10 27 Jan 18
אורטל אלוש
21:56 27 Jan 18
עו'ד תותח !!
Roman Skubi
21:45 27 Jan 18
מעולה שירות מעל המצופה
לירון סימאנא
17:15 10 Apr 17
שרות מעלה
עמיר עקראוי
17:09 10 Apr 17
מומלץ
שלום בן חור
09:27 09 Apr 17
תותח
Emanuel Azrzar
21:58 01 Apr 17
מעולה תותח על
מוטי קשני
07:21 15 Oct 16
עזר מאוד
בתיה אוסטרייכר
15:30 08 Oct 16
מעולה תודה לך
בתיה אוסטרייכר
15:16 08 Oct 16
מעולה
תמי אוסטרייכר
08:50 04 Aug 16
שירות מעולה ותוצאות מדהימות
gan noale
10:23 15 Aug 14
שתפו בקליק