למשרדנו הגיע לקוח אשר נתפס לכאורה בשכרות עם כמות של 420 מיקרוגרם, לאחר בדיקת החומר הראייתי על ידי משרד עורך דין ערן עקראוי, התגלו כשלים בהתנהלות השוטרים בשטח.

משרדנו הציג את הכשלים למדור תביעות תעבורה של המשטרה במחוז חיפה ולאחר משא ומתן הוחלט כי האישום של נהיגה בשכרות יתוקן לנהיגה בשפעת אלכוהול.

ואילו על הנאשם יגזר 6 חודשים פסילה בניכוי 30 ימי הפסילה המנהלית ועוד תנאי וקנס.

מדוע התביעה הסכימה לתקן את כתב האישום

על מנת שהתביעה המשטרתית, תוכל להוכיח את העבירה של נהיגה בשכרות – עליה להיצמד לנוהלי הפעלה מחמירים שלה ושל הוראות היצרן כמו כן ובנוסף עליהם להיצמד לכללים שנקבעו בפסיקה של בתי המשפט, לכן הסיכוי לטעויות בהפעלת  מכשיר הינשוף גבוהה!

במקרה זה, השוטרים אשר בדקו את הנאשם בתיק לא הסבירו כפי שצריך להסביר את ההשגחה על הנאשם ולכן בסופו של יום התביעה הסכימה לתקן את הסעיף של נהיגה בשכרות לסעיף קל יותר של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים.

איך אנו יכולים לעזור?

למשרד עורכי דין ערן עקראוי ושות' ניסיון רב בניהול תיקי נהיגה בשכרות, למשרדנו יש את כל הכלים המקצועיים לטפל בעבירות אלה, כך שברגע שאנו קוראים את התיק אנו יודעים מה לחפש בהתאם לפסיקה! לנהלים המשטרתיים והוראות היצרן, את הכשלים אנו נציג בפני הלקוח אשר יחדיו נבחר את קו ההגנה הרצוי בין אם מדובר בניהול התיק ובין אם מדובר בהסדר טיעון מקל. 

מאמרים קשורים:

אל תפספסו גם את:

תאונה עם חבלה של ממש - משרד עו

תאונה עם חבלה של ממש

תאונה עם חבלה של ממשתוכן העניינים1 תאונה עם חבלה של ממש1.1 מה היא חבלה של ממש?1.2 פסילת רישיון ע"י קצין משטרה בתאונה עם חבלה של

קרא עוד »
שלילת רישיון עקב אירוע רפואי - עו

שלילת רישיון עקב אירוע רפואי

שלילת רישיון עקב אירוע רפואיתוכן העניינים1 שלילת רישיון עקב אירוע רפואי1.1 חובת הרופא המטפל באדם להודיע למרב"ד1.2 האם במצב של שלילת רישיון עקב אירוע רפואי

קרא עוד »

אודות עו"ד ערן עקראוי

עורך דין תעבורה ערן עקראוי הינו עורך דין בעל משרד פרטי, העוסק בדיני תעבורה, לעו"ד תעבורה ערן עקראוי ניסיון עשיר בייצוג נהגים ועוברי אורח בבתי המשפט לתעבורה הפזורים ברחבי הארץ.
כמו כן לעורך דין תעבורה ערן עקראוי היתר לייצג בבתי הדין הצבאיים.