עורך דין תעבורה באשקלון

משרד עורכי דין תעבורה באשקלון - ערן עקראוי ושות'
משרד עורך דין תעבורה באשקלון - ערן עקראוי הינו משרד אשר עוסק אך ורק בדיני תעבורה בלבד, משרדנ עו"ד תעבורה באשקלון מייצג נהגים הנאשמים בעבירות תנועה.

משרד עורכי דין לתעבורה באשקלון – ערן עקראוי ושות' הינו משרד עורכי דין לתעבורה, העוסק אך ורק בדיני תעבורה בלבד! למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג נהגים ועוברי אורח בעבירות תנועה שונות החל מדו"חות תנועה פשוטים עם ניקוד כגון דיבור בטלפון נייד בזמן נהיגה וכלה ב- עבירות תנועה קשות כגון נהיגה בשכרות, תאונות דרכים קטלניות ועוד..

בראש המשרד עומד עו"ד תעבורה באשקלון ערן עקראוי אשר לו ניסיון עשיר בייצוג בבתי המשפט לתעבורה הפזורים בארץ כמו כן המשרד זמין כל ימות השבוע 24 שעות. 

לייעוץ משפטי מלאו פרטים

שירותי משרד עורך דין תעבורה באשקלון ערן עקראוי

המשרד מספק שירותים משפטיים של ייצוג נהגים בתחום התעבורה, טיפול בניקוד מול משרד הרישוי ובתי המשפט, להלן חלק משירותי המשרד. 

הישגים אחרונים של משרדנו

מאמרים אחרונים

באתרנו תוכלו למצוא מאמרים מקיפים בתחום התעבורה אשר נכתבו ע"י עורכי הדין של המשרד. כמו כן תוכלו לקחת חלק פעיל, בתגובות, שיתוף ועוד..

מהירות מופרזת עונש , שלילה | עו"ד תעבורה ערן עקראוי

מהירות מופרזת עונש, שלילה?

מהירות מופרזת עונש או מהירות מופרזת שלילה נתפסת נוהג במהירות מופרזת ? מאמר זה יעסוק בנושא מהירות מופרזת עונש או מהירות מופרזת שלילה, משרדנו מטפל

קרא עוד »
ערעור על דוח מהירות - משרד עורכי דין עקראוי ושות'

ערעור על דוח מהירות

ערעור על דוח מהירות קיבלת דוח על נהיגה במהירות מופרזת, בתוספת נקודות? אולם אתה יודע כי הדו"ח לא מוצדק! מאמר זה יסביר לקורא מהו ערעור

קרא עוד »
בקשה להמרת דוח תנועה באזהרה - עוד תעבורה ערן עקראוי

בקשה להמרת דוח תנועה באזהרה!

בקשה להמרת דוח תנועה באזהרה – האם כדאי? קיבלת דו"ח תנועה משוטר?קיבלת ממשטרת ישראל דוח מסוג ברירת קנס? מה הם האופציות העומדות בפניך והאם בכלל

קרא עוד »

איך עורך דין תעבורה באשקלון יכול לעזור?

דיני התעבורה הוא תחום סבוך המצריך ידע בסדרי הדין, פסיקה, חוק ונהלים של המשטרה. בהרבה מקרים אנשים נוטים לחשוב כי יגיעו לבית המשפט ויוצע להם הסדר קל ! אולם המצב איננו כך ובמרבית המקרים אותם אזרחים מחמירים את מצבם ובהרבה מקרים מודים מבלי לשים לב!

יש לזכור כי התביעה המשטרתית איננה יכולה לשנות סעיף ללא נימוקים, היות וגם התביעה מפוקחת, ולכן יש צורך כי עורך דין דיני תעבורה יעבור על התיק ויחפש את הכשלים על מנת לזכות את הנאשם או להגיע להסדר טיעון מקל למשל ללא ניקוד

מבחינת עלות תועלת ברור שלשלם את הדו"ח יכול להיות זול מלשכור עורך דין, אולם לנקודות יש השלכות ובסופו של דבר הנהג יכול לאבד רישיונו ולהיות חשוף לאמצעי תיקון שונים וזאת רק בשל שיקולי חיסכון. בכל מקרה רצוי להתייעץ עם עורך דין העוסק בתחום לפני כל פעולה משפטית.

דרכי התקשרות עם משרד עורכי דין באשקלון

להלן אמצעי התקשרות עם משרד עורך דין תעבורה באשקלון:

טלפון: 0525595831

פקס: 04-8438450

MAIL:eran0000@gmail.com

שירותי המשרד ניתנים בכל רחבי הארץ 24/7

1 rating5/5
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

האמור לעיל איננו ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ולפני כל פעולה משפטית יש להיוועץ עם עורכי דין לתעבורה באופן פרטני ואין הכותב אחראי על שום נזק אשר ייגרם לעושה שימוש בכתוב באתר זה. 

מאמרים נוספים: