מה העונש על נהיגה ללא מלווה

נתפסת נוהג ללא מלווה ?
מה העונש על נהיגה ללא מלווה לנהג חדש ? השנתיים הראשונות של הנהג החדש משמשות מעין מבחן לנהג חדש, אם יעמוד בו יקבל רישיון נהיגה קבוע ואם לא יופעלו נגד הנהג החדש סנקציות עונשיות ובנוסף הוא יצטרך להיות נהג חדש שנתיים נוספות! איך ניתן להימנע מזה? כל זאת במאמר זה!

אז מה העונש על נהיגה ללא מלווה ?

הוצאת רשיון נהיגה, כנהג חדש אתה בוודאי יודע כי כי ישנה חובת ליווי של נהג חדש למשך 6 חודשים על ידי מלווה. 

מי יכול לשמש כמלווה ? מלווה שמלאו לו 24 שנים אשר מחזיק ברישיון במשך 5 שנים על הרכב עליו הוא משמש כמלווה ויש לו רישיון כמו שיש לנהג החדש או מלאו לו 30 שנים ומחזיק 3 שנים רישיון לרכב עליו הוא מלווה ורשום ברישיון רכב של הנהג החדש, כאשר בשלושת החודשים הראשונים הליווי הוא לכל השעות ואילו בשלושת החודשים האחרונים הליווי הוא בלילה בין השעות 21:00 ל-06:00.  ובוודאי אתם מכירים, את כל הכללים הנוספים, החלים על נהג חדש/צעיר.

למרות שאתם יודעים כי אסור לנהוג ללא מלווה בכל זאת נסעתם ללא נהג מלווה!

מה העונש  לנהג חדש שנתפס נוהג ללא מלווה ? מה אמצעי התיקון של משרד הרישוי לנהג החדש ? כל זה במאמר זה, אז קדימה מתחילים

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים:

או חייג : 052-5595831

מלבד העונש הצפוי בבית משפט! ישנם בנוסף גם את, אמצעי תיקון של משרד הרישוי

לפני שנדבר על מה העונש על נהיגה ללא מלווה, יש לציין כי בנוסף לענישה של בית המשפט לתעבורה, ישנם גם את אמצעי התיקון המנהליים של משרד הרישוי.

אפשר לראות את השנתיים הראשונות של הנהג חדש כמעין "תקופת מבחן" של שנתיים כאשר בתוך השנתיים אסור לנהג/ת לעבור עבירות נהג חדש, אשר מנויות בתוספת השלישית לפקודת התעבורה,

כאשר אחת מהעבירות היא נהיגה ללא מלווה, אם נהג מורשע בעבירה זו בתוך השנתיים כאשר מה שקובע זה יום ביצוע העבירה, הוא צפוי לאמצעי תיקון מנהליים שהם תאוריה ו/או טסט ו/או בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים וכן צפוי להיות נהג חדש לשנתיים נוספות. ועד אשר הנהג החדש לא ישלים את אמצעי התיקון רישיונו לא יחודש!

אם רישיונך אינו בתוקף קרא בנוסף – נהיגה ללא רישיון נהיגה בתוקף.

מה העונש על נהיגה ללא מלווה ?

הגענו לשלב בו נספר מה העונש על נהיגה ללא מלווה !

מדובר בעבירה מסוג הזמנה לדין בבית המשפט לתעבורה, כמו כן ובנוסף, הנהג יוזמן לשימוע בפני קצין משטרה אשר ישקול אם לפסול את רישיונו למשך 30 ימים.

העונש על נהיגה ללא מלווה על פי החוק לא יפחת מ 3 חודשים פסילת רישיון הנהיגה!

האם ניתן לבטל את פסילה מנהלית? הדרך לנסות ולבטל או לקצר את הפסילה מנהלית היא על ידי בקשה לביטול פסילה מנהלית וכתבנו על כך מאמר מפורט הנכם מוזמנים לקרוא ===> בקשה לביטול פסילה מנהלית

מה העונש על נהיגה ללא מלווה לנהג חדש - עו"ד ערן עקראוי

איך יכול לעזור עורך דין תעבורה:

אחרי שהבנו מה העונש, יש להציל את הרישיון!

עורך דין תעבורה יצלם את התיק מהתביעה המשטרתית, במטרה למצוא כשלים בתיק

כמו כן יקרא את המזכרים אשר רשמו השוטרים ויבדוק כל פרט ופרט כך לדוגמה, עורך הדין יבדוק האם השוטר רשם במזכר, את שמות הנוסעים ברכב ותעודות הזהות שלהם,

כמו כן עורך הדין יפעל על מנת למנוע מהנהג החדש לא יצטרך להיות נהג חדש לעוד שנתיים,

הרבה נהגים צעירים שומעים לעצות כאלה ואחרות כי' דחיית ה "קץ" הכוונה לפס"ד עד לאחרי התקופה של הנהג חדש, ימנע את אמצעי התיקון של משרד הרישוי, האמנם? ממש לא ! על כן יש להיזהר!

יש לטפל בתיק לגופו של עניין ולא להסתמך על עצות כאלה ואחרות.

לקריאה חומר נוסף על חובת לווי כנסו לאתר משרד הרישוי >> חובת ליווי של נהג חדש

קרא גם מאמר >> נהיגה בשכרות. וכן >> נהיגה בשכרות נהג חדש, כמו כן מוזמנים להיכנס ל >> פורום דיני תעבורה וגם לאזור המאמרים שם תמצאו אלפי מאמרים מקצועיים בדיני תעבורה – מאמרים.

אזהרה – מאמר זה הנו אינפורמטיבי בלבד ואיננו תחליף ל- ייעוץ משפטי , ואין להסתמך על מאמר זה ולפני כל פעולה יש להתייעץ עם עורך דין לתעבורה העוסק בתחום ואין האתר ו/או הכותב אחראים על שום נזק שייגרם לאדם אשר מסתמך על מאמר זה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

בבקשה דרגו את המאמר מה העונש על נהיגה ללא מלווה

22 דירוגים4.4/5

מאמרים קשורים:

אל תפספסו גם את:

זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים - עו"ד תעבורה ערן עקראוי ושת'

זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים

זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכיםתוכן העניינים1 זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים1.1 מה הוא המכון הרפואי? 1.2 מי מקבל זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?1.3 אלו סוגי

קרא עוד »
תאונה עם חבלה של ממש - משרד עו"ד תעבורה ערן עקראוי ושות'

תאונה עם חבלה של ממש

תאונה עם חבלה של ממשתוכן העניינים1 תאונה עם חבלה של ממש1.1 מה היא חבלה של ממש?1.2 פסילת רישיון ע"י קצין משטרה בתאונה עם חבלה של

קרא עוד »
שלילת רישיון עקב אירוע רפואי - עו"ד תעבורה עקראוי ושת'

שלילת רישיון עקב אירוע רפואי

שלילת רישיון עקב אירוע רפואיתוכן העניינים1 שלילת רישיון עקב אירוע רפואי1.1 חובת הרופא המטפל באדם להודיע למרב"ד1.2 האם במצב של שלילת רישיון עקב אירוע רפואי

קרא עוד »

אודות עו"ד ערן עקראוי

עורך דין תעבורה ערן עקראוי הינו עורך דין בעל משרד פרטי, העוסק בדיני תעבורה, לעו"ד תעבורה ערן עקראוי ניסיון עשיר בייצוג נהגים ועוברי אורח בבתי המשפט לתעבורה הפזורים ברחבי הארץ.
כמו כן לעורך דין תעבורה ערן עקראוי היתר לייצג בבתי הדין הצבאיים.