מה העונש על נהיגה ללא מלווה

מה העונש על נהיגה ללא מלווה - עו

הוצאתם רישיון נהיגה, אתם בודאי יודעים כי כי ישנה חובת ליווי של נהג חדש למשך 6 חודשים, כאשר בשלושת החודשים הראשונים הליווי הוא לכל השעות ואילו בשלושת החודשים האחרונים הליווי הוא  בלילה בין השעות 21:00 ל-06:00.  ובוודאי אתם מכירים, את כל הכללים הנוספים, שחלים על נהג חדש/צעיר. 

למרות שאתם יודעים כי אסור לנהוג ללא מלווה בכל זאת נסעתם ללא מלווה!

מה העונש על נהיגה ללא מלווה ? מה אמצעי התיקון של משרד הרישוי ? כל זה במאמר זה, אז קדימה מתחילים.

צור קשר מהיר

מלבד העונש הצפוי בבית משפט! ישנם בנוסף גם את, אמצעי תיקון של משרד הרישוי

לפני שנדבר על מה העונש על נהיגה ללא מלווה , יש לציין כי בנוסף לענישה של בית המשפט לתעבורה, ישנם גם את אמצעי התיקון המנהליים של משרד הרישוי.

אפשר לראות את השנתיים הראשונות של הנהג חדש כמין "תקופת מבחן" של שנתיים כאשר בתוך השנתיים אסור לנהג/ת לעבור עבירות נהג חדש, אשר מנויות בתוספת השלישית לפקודת התעבורה,

כאשר אחת מהעבירות היא נהיגה ללא מלווה, אם נהג מורשע בעבירה זו בתוך השנתיים כאשר מה שקובע זה יום ביצוע העבירה, הוא צפוי לאמצעי תיקון מנהליים שהם תאוריה ו/או טסט ו/או בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים וכן צפוי להיות נהג חדש במשך שנתיים נוספות. ועד אשר הנהג החדש לא ישלים את אמצעי התיקון רישיונו לא יחודש!

מה העונש על נהיגה ללא מלווה ?

מדובר בעבירה מסוג הזמנה לדין, כמו כן ובנוסף, הנהג יוזמן לשימוע בפני קצין משטרה אשר ישקול אם לפסול את רישיונו למשך 30 ימים.

העונש על נהיגה ללא מלווה על פי החוק לא יפחת מ 3 חודשים!

האם ניתן לבטל את פסילה מנהלית? הדרך לנסות ולבטל או לקצר את הפסילה מנהלית היא על ידי בקשה לביטול פסילה מנהלית וכתבנו על כך מאמר מפורט הנכם מוזמנים לקרוא ===> בקשה לביטול פסילה מנהלית

איך יכול לעזור עורך דין תעבורה:

עורך דין תעבורה יצלם את התיק מהתביעה המשטרתית, במטרה למצוא כשלים בתיק

כמו כן יקרא את המזכרים אשר רשמו השוטרים ויבדוק כל פרט ופרט כך לדוגמה, עורך הדין יבדוק האם השוטר רשם במזכר, את שמות הנוסעים ברכב ותעודות הזהות שלהם,

כמו כן עורך הדין יפעל על מנת למנוע מהנהג החדש לא יצטרך להיות נהג חדש לעוד שנתיים,

הרבה נהגים צעירים שומעים לעצות כאלה ואחרות כי' דחיית ה"קץ" הכוונה לפס"ד עד לאחרי התקופה של הנהג חדש, ימנע את אמצעי התיקון של משרד הרישוי, האומנם? ממש לא ! על כן יש להיזהר!

יש לטפל בתיק לגופו של עניין ולא להסתמך על עצות כאלה ואחרות.

הזהרה – מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואין להסתמך על מאמר זה ולפני כל פעולה יש להתייעץ עם עורך דין לתעבורה העוסק בתחום ואין האתר ו/או הכותב אחראים על שום נזק שייגרם לאדם אשר מסתמך על מאמר זה. 

בבקשה דרגו את המאמר
3 דירוגים4/5
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

אל תפספסו גם את:

ערעור בדיני תעבורה - עו"ד ערן עקראוי

ערעור בדיני תעבורה

ערעור בדיני תעבורה ערעור בדיני תעבורהאחד מהזכויות של נאשמים היא זכות הערעור, למשרד עורכי דין ערן עקראוי ניסיון עשיר בייצוג נהגים בכל הערכאות המשפטיות. בית

קרא עוד »
תאונת פגע וברח - עו"ד תעבורה ערן עקראוי

תאונת פגע וברח

תאונת פגע וברח: עבירת הפקרה מאמר מקיף על עבירה זו! אין ספק שאחת העבירות הקשות ביותר בפקודת התעבורה הינה עבירת ההפקרה המכונה תאונת פגע וברח.

קרא עוד »

אודות עו"ד ערן עקראוי

עורך דין תעבורה ערן עקראוי הינו עורך דין בעל משרד פרטי, העוסק בדיני תעבורה, לעו"ד תעבורה ערן עקראוי ניסיון עשיר בייצוג נהגים ועוברי אורח בבתי המשפט לתעבורה הפזורים ברחבי הארץ.
כמו כן לעורך דין תעבורה ערן עקראוי היתר לייצג בבתי הדין הצבאיים.