עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות - עו"ד תעבורה ערן עקראוי

עורך דין נהיגה בשכרות , נכון שהכותרת קצת מבלבלת, האמת היא שיותר נכון לכתוב עורך דין תעבורה אשר מטפל בעבירת נהיגה בשכרות.

ישנם עבירות בפקודת התעבורה, אשר נקבע לגביהן פסילת מינימום, מה הכוונה? הכוונה היא שיש עבירות אם הורשע בהן, אז יש חובת פסילה מינימלית.

עבירת הנהיגה בשכרות היא אחת מעבירות הלו! העונש המינימלי בחוק לעבירת הנהיגה בשכרות הוא שנתיים בפעם הראשונה וארבעה שנים בפעם השנייה.

טופס צור קשר מהיר

איך עורך דין נהיגה בשכרות, סליחה:) עורך דין לתעבורה יכול לעזור?

התשובה היא כשלים ראייתיים או ניהול משפט הוכחות:

כשלים ראייתיים:

מי שהסתבך בנהיגה בשכרות שומע הרבה פעמים סיפורים על חבר מכר שקיבל פס"ד של 3 חודשים פסילה 4 חודשים פסילה וכדומה! איך זה קרה?

בעצם עורך דין לנהיגה בשכרות, צילם את התיק עבר עליו ומצא כשלים ראייתיים בתיק, ולבסוף שיכנע את התביעה להמיר את הסעיף של נהיגה בשכרות לסעיף קל יותר של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים.

ההבדל בין נהיגה בשכרות לבין נהיגה תחת השפעת משקאות משקרים

כפי שאמרנו לעיל, על עבירת השכרות יש חובת פסילה מינימלית גבוהה ודרקונית, אבל בסעיף של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, יש חבת פסילה קצרה המתחילה מ 3 חודשים ומעלה, כאשר מה זמן הפסילה בפועל יקבע בין עורך דין לנהיגה בשכרות לבין התביעה המשטרתית!

דוגמאות לכשלים ראייתיים:

  • השוטר לא המתין 15 דקות מרגע העצירה לבדיקת היינשוף
  • אי החלפת פיה במכשיר היינשוף
  • ועוד ועוד ועוד…..

כפירה באישום וניהול משפט הוכחות:

מזה משפט הוכחות, לאחר שנאשם מוזמן לבית המשפט להקראת האישום על נהיגה בשכרות ישנם 2 אופציות:

מודה ==> ואז הוא יקבל את העונש של המינימום שנתיים פסילה (חס וחלילה)

או

כופר באשמה ==> דהיינו כופר בתוצאה , כופר במייומנות של המפעיל וכדומה בהתאם לסעיפי האישום!

ברגע שכפרנו בסעיפי האישום בית המשפט לתעבורה קובע את התיק להוכחות, שם יגיעו כל אותם השוטרים אשר טיפלו בתיק, הלו שכיילו את המכשיר ומטפלים בו ברמת המעבדה וכן כל מי שזימנו במעמד ההקראה!

כמובן שאת קו ההגנה יש לתכנן מראש עוד בטרם הכפירה, כמובן שמדובר במצב מסוכן יותר מאשר הסדר טיעון היות והתוצאה תיקבע על ידי בית המשפט לתעבורה להבדיל מהסדר שם בית המשפט אומנם לא כפוף להסדר ואינו חייב לקבלו, אך לרוב יקבלו אלה אם ההסדר ממש לא סביר לחלוטין!

אז מה עדיף משפט הוכחות או הסדר טיעון?

אין עדיף מבחינה זו , ברור כי כל מקרה לגופו יתכן וישנם כשלים אשר לא יביאו מבחינה משפטית לזיכוי לכן אולי במקרה כזה יהיה עדיף הסדר טיעון, אך יתכן מצב בו הכשלים הם מהותיים וגם הנאשם כופר לחלוטין על היותו שיכור ואז עדיף יהיה לנהל משפט הוכחות!

בכל מקרה לא עורך הדין הוא זה שיקבע! אלא עורך הדין להביא בפני הלקוח את מצבו המשפטי וביחד עם עורך הדין לגבש עמדה בנוגע לניהול התיק.

איך יכול לעזור עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות יזמין את התיק מהתביעה המשטרתית, ילמד את התיק מבחינת כשלים זמנים , כיול המכשיר ועוד, לבסוף יגבש מתווה פעולה יחד עם הלקוח למציאת הפתרון המיטבי, אשר יביא להסדר טיעון או זיכוי או ביטול האישום בנהיגה בשכרות! כמובן ששיקולי חיסכון בעבירה זו אינם רלוונטיים ומבחינת עלות תועלת אין ספק שעו"ד לתעבורה הבקיא ברזי המקצוע ונהיגה בשכרות יביא למצב האולטימטיבי!

דוגמאות מעטות של הישגים של משרדנו של זיכויים ושל הסדרים בתיקים מורכבים, לצפייה לחץ על ==> פסקי דין נהיגה בשכרות כמו כן ניתן לקרוא על ==> נהיגה בשכרות נהג חדש

מאמרים חדשים:

בבקשה דרגו את המאמר
5/51 rating
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

אל תפספסו גם את:

עו"ד תעבורה ערן עקראוי

דוחות בררת משפט

דוחות בררת משפט צור קשר מהיר נהג יכול להיתקל בשני סוגי דוחות דוח מסוג הזמנה לבית המשפט – כגון נהיגה בשכרות , נהיגה במהירות מופרזת

קרא עוד »
עורך דין תעבורה הטוב בארץ מיהו? - עו"ד תעבורה ערן עקראוי

עורך דין תעבורה הטוב בארץ

עורך דין תעבורה הטוב בארץ מיהו? צור קשר מהיר עורך דין תעבורה הטוב בארץ ? רובנו מכירים את הפסוק המפורסם "יהללך זר ולא פיך", כמובן

קרא עוד »